ETHIC-HR personální agentura

tel.: +420 602 528 327, email: info@ethic-hr.cz

NOVÁ VOLNÁ MÍSTA

Fakturantka / fakturant
Pardubický kraj
podrobnosti...

Programátor MCU
Pardubický kraj
podrobnosti...

Pracovník expedice
Pardubický kraj
podrobnosti...

Technický ředitel
Pardubický kraj
podrobnosti...

Ředitel kvality
Pardubický kraj
podrobnosti...

Práce v ČR

SLOŽENÍ TÝMU ETHIC HR:

Ing. Roman Schmidt

Jednatel společnosti. Po ukončení vysokoškolského studia zahájil svoje působení v roce 1998 ve společnosti DAKO Třemošnice jako personalista a po krátké době jako personální záloha vedoucího personálního úseku. Od roku 2000 působil v roli personalisty, vedoucího personalisty a následně vedoucího vzdělávání ve společnosti FOXCONN CZ Pardubice. V letech 2004 - 2005 zastával roli personálního manažera společnosti CEBAL (ALLTUB) v Kolíně, kde zastřešoval personální řízení, mzdové účetnictví, BOZP, recepci a ostrahu objektů /areálu. Komunikace v angličtině na každodenní bázi. Začátkem roku 2006 založil společnost ETHIC HR, s.r.o. Záležitosti kolem měkkých dovedností v oblasti personálních systémů, psychologie a komunikace, včetně tréninků jsou jeho koníčkem.

Ing. Miroslav Gregor

Studia ČVUT zaměřená na ekonomiku a management ukončena v roce 1981. Potom pracoval v řízení výroby Tesly Pardubice, po roce 1989 následuje několik let v místní správě jako vedoucí finančního odboru a tajemníka pardubického magistrátu. Zde začíná již období věnované personalistice, které pokračuje v pozici personálního ředitele v ČKD Kutná Hora (1300 zaměstnanců) a v nadnárodní společnosti FOXCONN Pardubice (5000 zaměstnanců). Zkušenosti se všemi aspekty personální práce, budování nové firmy, spolupráce pracovníků z různých zemí a kultur. Hlavní zaměření na praktickou personalistiku, mzdy, kolektivní vyjednávání, spolupráci s personálními agenturami (temporary). Každodenní komunikace v anglickém jazyce. Od roku 2007 v pozici senior konzultanta se zaměřením na personální poradenství.

Růžena Schmidtová

Personální konzultantka společnosti ETHIC HR, s.r.o.. Švagrová jednatele společnosti, citlivý ženský element ve firmě.

Markéta Schmidtová

Zákaznický servis, sociální zaměření, řešení specifických zadání/projektů v sociální oblasti. Manželka jednatele, další citlivý element ve společnosti.

Ing. Milan Karaba

Po ukončení vysokoškolského studia pracoval 4 roky ve výzkumném ústavu jako vědecký pracovník. Dále již následuje zaměstnání, které lze považovat jako přípravu na práci personalisty. Od r.1993 do r.1995 působil na úřadě práce v Havlíčkově Brodě nejprve jako referent a později jako vedoucí oddělení aktivní politiky práce. V letech 1995 až 1999 pracoval nejprve jako vedoucí sekretariátu GŘ a tajemník představenstva, a následně jako vedoucí personálního úseku ve firmě Sklo Bohemia a.s. Roky 2000 a 2001 byl ve firmě FOXCONN, se zodpovědností za nábor středního managementu a za implementaci HR modulu systému SAP.

V letech 2001 až 2002 pracoval ve společnosti PARAMO a.s., jako vedoucí odboru lidských zdrojů, kde byl zodpovědný za veškeré činnosti související s personalistikou a dále za zavedení systému HAY v odměňování. V letech 2003 až 2007 působil ve společnosti Toyoda KOKI na pozici HR manažer a zde zodpovídal za všechny procesy související s lidskými zdroji, včetně BOZP a administrativních záležitostí v nově založené společnosti s japonskými majiteli. V letech 2007 až 2008 pracoval jako ředitel personální agentury, která se zaměřovala na dočasné zaměstnávání pracovníků, původem mimo ČR. Od roku 2008 je v roli specialisty se zaměřením na personální poradenství.

Během své pracovní praxe se seznámil se všemi aspekty personalistiky z hlediska úřadu práce, z hlediska výrobní firmy nebo z hlediska personální agentury. Má jasnou představu o všeobecném fungování firmy jako celku a o personálních potřebách ve společnosti fungující desítky let nebo ve společnosti, která teprve začíná fungovat. Má dobrou znalost zákoníku práce a jako zálibu má interkulturní vztahy. Stále má rád lidi. Je schopen komunikovat v angličtině, španělštině nebo ruštině.

Mgr. Vojtěch Pilař

Právník. Spoluzakladatel společnosti ETHIC HR, s.r.o.

PhDr. Jarmila Převrátilová

Od roku 1991 až do současnosti působí jako psycholog v PL Havlíčkův Brod a zároveň se věnuje supervizní činnosti v DD Havlíčkův Brod. Od poloviny devadesátých let působí jako poradce se zaměřením na krizovou intervenci, úzkostné poruchy, psychosomatické obtíže. V letech 1995 – 1999 externí spolupráce s poradenskou firmou I&V CONSULTING Praha a se specializací na team building a lektorská činnost. Od roku 1999 až do současnosti externí spolupráce s poradenskou firmou MOTIVP Brno. Počínaje rokem 2000 specializace na AC a DC pro firemní zákazníky. Další specializace: hypnosa, trénink asertivity, KIP, výcvik ve skupinové psychoanalýze, arteterapie, muzikoterapie.design ©2006 Michal Pekař, code ©2006 6kvark.cz