ETHIC-HR personální agentura

tel.: +420 602 528 327, email: info@ethic-hr.cz

NOVÁ VOLNÁ MÍSTA

Fakturantka / fakturant
Pardubický kraj
podrobnosti...

Programátor MCU
Pardubický kraj
podrobnosti...

Pracovník expedice
Pardubický kraj
podrobnosti...

Technický ředitel
Pardubický kraj
podrobnosti...

Ředitel kvality
Pardubický kraj
podrobnosti...

Práce v ČR
ETHIC-HR-zprostředkování zaměstnání

ZPROSTŘEDKOVÁNÍ ZAMĚSTNÁNÍ

Pro registraci v naší databázi jsou nezbytné následující kroky:

1. Vyplnění registračního formuláře. Odesláním vyplněného registračního formuláře, zasláním životopisu a případným poskytnutím dalších údajů o Vaší osobě dáváte souhlas s jejich zpracováním a uchováním v databázi ETHIC HR, s.r.o., IČO 27489477 a jejich poskytnutím třetím osobám za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu u klientů společnosti ETHIC HR, s.r.o. do 31.12.2009. Souhlas bude automaticky prodloužen vždy o jeden rok, jestliže nedojde k jeho odvolání v písemné formě. Vy, jako poskytovatel údajů o své osobě, máte právo na přístup k nim a ochranu svých osobních dat.

2. Zaslání strukturovaného životopisu poštou nebo emailem v jazycích, které ovládáte. Životopis by měl mimo jiné obsahovat:

  • Pracovní historii ve zpětné časové posloupnosti, tj. od posledně vykonávané práce až po první pracovní zkušenost
  • Obor Vašich zaměstnavatelů
  • Vaše povinnosti, kompetence, úkoly
  • Jazyková vybavenost, další dovednosti, osvědčení a oprávnění.

Myslete na to, že dobře napsaný životopis je Vaší vizitkou a reklamou Vaší osoby.

3. Domluvení osobní schůzky v naší agentuře emailem nebo telefonicky na čísle +420 466 535 316.

  • Máte-li osvědčení o absolvovaných kurzech, seminářích aj., vezměte je prosím s sebou, foto vítáno za účelem snazšího přiřazení životopisu k tváři.

  • Při osobní neformální schůzce, resp. pohovoru můžete očekávat:
  • Vyplnění registračního formuláře, pokud jste ho již ovšem nevyplnili v elektronické podobě zde. Vyplněním formuláře předem ušetříte spoustu času, který naopak můžeme věnovat účelu osobního setkání
  • Pohovor s otázkami zaměřenými na:
    Vaši kvalifikaci, pracovní zkušenosti a dovednosti, jazykové a jiné znalosti, Vaši osobnost, představy o uplatnění, další podstatné skutečnosti týkající se toho, co hledáte, informace o ETHIC HR, informace o trhu práce, informace o volných pozicích v dané oblasti, zájem o Vaší osobu a důvěru, uvolněnou atmosféru, informace o další spolupráci a stanovení cíle.

Po ukončení setkání Vás budeme průběžně kontaktovat za účelem nabídky pracovního uplatnění odpovídající právě Vám. Až teprve s Vaším souhlasem budou poskytnuty údaje o Vaší osobě případnému zaměstnavateli. Na základě jeho rozhodnutí budete pozváni do dalšího kola výběrového řízení.

Reagujete-li na konkrétní pracovní nabídku, vyplňte registrační formulář zde, jestliže ovšem již nejste registrováni. Pošlete nám motivační (průvodní) dopis společně se strukturovaným životopisem poštou nebo emailem v jazycích, které ovládáte. Připojte souhlas, že souhlasíte se zpracováním údajů o Vaší osobě např. tak jak je to uvedeno na našem webu. Pak bude následovat domluvení osobní schůzky v naší agentuře e-mailem nebo telefonicky. Máte-li osvědčení o absolvovaných kurzech, seminářích aj., vezměte je prosím s sebou, foto za účelem snazšího přiřazení životopisu k tváři vítáno.design ©2006 Michal Pekař, code ©2006 6kvark.cz