ETHIC-HR personální agentura

tel.: +420 602 528 327, email: info@ethic-hr.cz

NOVÁ VOLNÁ MÍSTA

Analytik zdravotnických dat
Pardubický kraj
podrobnosti...

Údržbář
Středočeský kraj
podrobnosti...

Personalista
Pardubický kraj
podrobnosti...

PLC programátor; senior
Pardubický kraj
podrobnosti...

Obchodní zástupce - KAM
Jihomoravský kraj
podrobnosti...

Práce v ČR

PRÁCE V ČR - nabídka pracovních pozic


Nabízená pracovní pozice (beta verze)
Senior grafik v oboru Media, reklama a PR
Region výkonu práce: Zlínský kraj
Nástup možný po dohodě

Pro Q studio se sídlem v Uherském Brodu, svým přesahem jednu z nejvýznamnějších komunikačních agentur v České republice, která svým klientům poskytuje kompletní řešení marketingové komunikace, hledáme vhodného zájemce o pozici Senior grafik.

Zaměstnavatel: Q studio.

Společnost, která dokáže realizovat skutečně efektivní projekty, komunikace od prvotní myšlenky až po mediální nasazení. Důvěra a oboustranná spokojenost. Každý realizovaný projekt je současně reklamou zákazníka, ale také jako pozitivní reference. Q studio, Q foto/velkokapacitní fotoateliér, Q galerie.

Místo výkonu práce: Uherský Brod.
Web. stránky: www.q-studio.cz.

NÁPLŇ PRÁCE:

Kreativní projekty, grafické návrhy vycházející z předchozího porozumění značce, produktu a všem okolnostem zadání, propojení strategie a následných kreativních návrhů (reklamní / produktové / tiskové kampaně, kreativní vizuály či inzerce, kalendáře, postery, produktové katalogy, letáky, kroniky projektů, expozice, podpory prodeje, publikace, korporátní design, komunikační kreativní kampaně aj.)

POŽADAVKY:

Kreativní osobnost s velmi dobrým portfoliem a zkušenostmi v oboru.
Víceletá praxe u větší reklamní agentury.
Min. SŠ vzdělání.
Perfektní znalost grafických programů (Adobe InDesign, Illustrator, Photoshop, …).
Cit pro český jazyk.
Zkušenosti s komunikačními kampaněmi.
Znalost cizích jazyků (angličtina/němčina) výhodou, ne podmínkou.
Pečlivý, samostatný a zodpovědný přístup k práci.

NABÍDKA:

Vedení grafického oddělení.
Perspektivní pracovní pozice v úspěšné společnosti, která má v oboru výborné jméno a skvělé výsledky.
Firemní zázemí, příjemné pracovní prostředí.
Empatické vedení firmy, vstřícní a spolehliví spolupracovníci.
Motivující a spravedlivé finanční odměňování.
Veškeré technické zabezpečení, NB, mobilní telefon.
Zaměstnanecké výhody.
Nástup možný ihned nebo po dohodě.


Jste-li osloven/a naší nabídkou a chcete se ucházet o tuto pracovní pozici, zašlete nám svůj profesní životopis na uvedený kontakt.

Výběrový pohovor se uskuteční v sídle Q studio, Uherský Brod, anebo kdekoliv na místě a v čase uchazeči nejvíce vyhovujícím.

Dovolujeme si Vás upozornit, že poskytnutím svých osobních údajů formou pošty, e-mailu nebo i z jiných veřejných zdrojů jako např. prostřednictvím internetových pracovních portálů, udělujete naší společnosti dobrovolný souhlas k nakládání s osobními údaji v tomto rozsahu:

„Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat pro personální agenturu ETHIC HR, s.r.o., IČ: 27489477, sídlo Sukova třída 1556, 53002 Pardubice, dávám souhlas k jejich zpracování, uchování v databázi ETHIC HR, jakožto správci, a jejich poskytnutí třetím osobám prostřednictvím e-mailu nebo v listinné podobě za účelem získání zaměstnání pro mou osobu u klientů společnosti ETHIC HR do 31.12.2018, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.
Beru na vědomí a souhlasím, že může nastat situace, kdy majitelem zaměstnavatele je zahraniční vlastník, anebo vedení společnosti zaměstnavatele je mimo země EU, kde nemusí být uzákoněna odpovídající ochranu osobních údajů. Jejich předání však může být nezbytné pro účely výběrového řízení a za účelem získání zaměstnání pro Vás v souladu s čl. 49 odst. 1 písm. b) (EU) 2016/679.
Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále zaměstnavatelům (třetím osobám), jejichž nabízená pozice odpovídá mnou hledané práci, a to jen v míře nezbytné pro účely zpracování.
Souhlasím, aby společnost ETHIC HR, s.r.o. dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení obdobných pracovních příležitostí.
Souhlas bude automaticky prodloužen vždy o dalších 12 měsíců, pokud nedojde k jeho odvolání písemnou formou ze strany uchazeče. Souhlas se zpracováním osobních údajů mohu kdykoliv odvolat.“

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva:

1. Oprava či doplnění nepřesných, neaktuálních nebo nepravdivých osobních údajů.
2. Omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech.
3. Odvolání souhlasu s uchováním dat a jejich výmaz, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány.
4. Odvolání souhlasu s uchováním dat a jejich výmaz zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně.


Veškeré služby společnosti ETHIC HR jsou pro uchazeče o zaměstnání bezplatné.

design ©2006 Michal Pekař, code ©2006 6kvark.cz