ETHIC-HR personální agentura

tel.: +420 602 528 327, email: info@ethic-hr.cz

OUTPLACEMENT - POMOC S UMÍSŤOVÁNÍM PROPOUŠTĚNÝCH ZAMĚSTNANCŮ

ETHIC-HR - outplacementEfektivní nástroj, jak pomoci při hledání dalšího uplatnění pro zaměstnance, kterého/které propouštíte. Často se jedná o nepříjemnou záležitost, která může být plná emocí jak na straně zaměstnance, tak i zaměstnavatele. Cílem naší nabídky je eliminovat případné negativní důsledky propouštění, poskytnout řešeným zaměstnancům personální poradenství a pokud možno nasměrovat je k novým pracovním příležitostem.

Jedná-li se o větší skupinu propouštěných osob, je možné domluvit i specifický trénink (seminář), jehož cílem budou aktuální informace o trhu práce, podpora a nasměrování v oblasti hledání nové práce, udržení dobrého jména stávajícího zaměstnavatele, příprava na výběrový pohovor, duševní hygiena, příp. trénink interpersonálních dovedností včetně řešení zátěžových situací, motivace apod.

Týká se Vaší firmy propouštění lidí? Chcete být partnerem Vašim zaměstnancům i v této oblasti a dát jim najevo, že Vám nejsou lhostejní? Je Vašim záměrem, navzdory realizovanému propouštění, ukázat veřejnosti a stávajícím zaměstnancům svou solidnost? Jestliže ano a zaujala Vás naše nabídka, kontaktujte nás prosím e-mailem nebo na tel. číslech:+420 466 535 316, +420 602 528 327 anebo napsáním dotazu zde.design ©2006 Michal Pekař, code ©2006 6kvark.cz