ETHIC-HR personální agentura

tel.: +420 602 528 327, email: info@ethic-hr.cz
ETHIC-HR - Nábor nových zaměstnanců

NÁBOR A VÝBĚR NOVÝCH ZAMĚSTNANCŮ

Nezbytným předpokladem úspěšné spolupráce je oboustranná informovanost o stavu výběrového procesu na obsazovanou pracovní pozici, specifikace pracovního místa včetně pracovní náplně a analýza dalších souvisejících požadavků. Nejste-li si jisti obsahem pracovní činnosti (popis pracovní činnosti, pracovní náplň) rádi Vám pomůžeme při jeho sestavení, včetně vyplývajících nároků na úspěšného kandidáta.

Aktivně vyhledáváme a vybíráme kvalifikované kandidáty a obsazujeme pracovní pozice specialistů, přes nižší úrovně řízení až po vrcholový management pro oblasti:

 • Telekomunikace a IT
 • Výroba, technologie, kvalita
 • Bankovnictví, finance a účetnictví, daně
 • Nákup a prodej, logistika, zákaznický servis, skladové hospodářství, expedice, celní deklarace, dispečink, marketing a reklama
 • Administrativa včetně personálního řízení, mzdového účetnictví, asistentů nebo asistentek, recepce
 • Překlady, tlumočení
 • Podnikové, finanční a obchodní právo.

Potřebujete profesionály v daných oblastech? Chcete vybudovat kompaktní pracovní tým a nevíte kde začít? Hledáte nová personální řešení pro Vaši firmu a potřebujete se jen poradit? Neváhejte nás kontaktovat na tel. číslech: :+420 466 535 316, +420 602 528 327 nebo vyplňte a odešlete formulář zde nebo napište svoje požadavky e-mailem a my Vás budeme obratem kontaktovat.

ORGANIZACE NÁBORU A VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ

ETHIC-HR - Nábor nových zaměstnancůNa základě konkretizace Vašich požadavků vytvoříme plán náboru a strategie vyhledávání. Vzhledem k definovaným kritériím zvolíme efektivní metody náboru a v rámci předvýběru připravíme první skupinu odpovídajících uchazečů. Po osobních výběrových pohovorech a analýze všech dostupných dat o uchazečích a jejich osobnostních charakteristik podrobíme nadále vhodné kandidáty otestování vzhledem k nastaveným výběrovým kritériím. Vyhovující kandidáti společně s jejich hodnocením jsou doporučeni a následně prezentováni klientovi. Kandidáti vybraní na pohovor ke klientovi jsou vybaveni všemi podstatnými informacemi souvisejícími s obsazovaným pracovním místem. Závěrečné rozhodnutí o výběru daného kandidáta je plně v kompetenci klienta.

Odměna společnosti ETHIC HR bude realizována pouze v případě nástupu úspěšného kandidáta do pracovního poměru ke klientovi.

NÁBOROVÉ METODY

Je v našem společném zájmu Vám představit kandidáty splňující definovaná kritéria. Za tímto účelem jsme připraveni použít kombinace níže uvedených náborových metod:

E-mailová schránka

Použití pouze v případech, kdy obsazujete relativně větší počet pracovních míst jednoduššího charakteru a žádáte pouze o základní vyhodnocování životopisů, tj. předvýběr nebo sjednávání schůzek, administrativní podporu apod.

Vlastní databáze ETHIC HR

Systematicky vedená a relativně nejrychlejší a nejsnadnější metoda výběru, kdy nabídka kandidátů pro určité pracovní pozice převyšuje poptávku.

Cílená inzerce ETHIC HR

Zveřejnění poptávky ať v denících, internetových serverech, vlastních webových stránkách nebo v jiných médiích. Výsledkem této metody, je-li vhodně použita, bývá často nalezení vhodného kandidáta v horizontu několika dnů až 3 týdnů po zveřejnění poptávky.

Přímé vyhledání

Metoda se používá v případě poptávky klienta po “hotových” kandidátech na pozice vedoucích pracovníků, manažerů a specialistů. Klient je anonymní po celou podobu první fáze komunikace s kandidátem. Teprve po odsouhlasení klientem dojde k jeho “odtajnění“ a případnému setkání mezi kandidátem a klientem.

Doporučení a reference

Osvědčená metoda vedoucí k vhodným kandidátům.

V závislosti na obsazované pozici používáme následující

VÝBĚROVÉ METODY

 • Analýza dat o uchazeči
 • Pohovor s uchazečem
 • Výběrový pohovor pod stresem
 • Speciální testy včetně jazykových
 • PC znalosti a dovednosti
 • Případové studie
 • Assessment Center (AC) Vzhledem k náročnosti obsazované pozice na interpersonální vlastnosti nebo dovednosti a znalosti můžeme po dohodě s Vámi připravit pro tento účel AC, kde se testují, hodnotí a porovnávají odborné znalosti, komunikační dovednosti a sociální schopnosti kandidátů v rámci plnění specifických úkolů.
 • Skupinové výběrové pohovory
  Lze použít v případě specifického zadání klienta. Jsou zvláště zaměřené na skupinovou dynamiku, interpersonální dovednosti.
 • Opět reference
 • Psychologická diagnostika pro pracovní účely
  Často používaná ověřující metoda používaná nejenom při výběru nových pracovníků. Mnohdy však je opomíjen fakt, že jsou testy, které mohou používat i ne psychologové ale i spousta testů, které se v rukách rádoby psychologů stávají nebezpečným nástrojem povrchního škatulkování lidí. Jsou-li testy správně použity a výsledky objektivně interpretovány, tak psychologická diagnostika může zpřesnit rozhodování při výběru nového zaměstnance nebo nasměrovat při rozvoji stávajícího personálu.

Máte zájem se více dozvědět o psychologické diagnostice a reálných možnostech jejího využití v personalistice, případně objednat vzdělávací akci na toto téma, kontaktujte nás na tel. číslech: :+420 466 535 316, +420 602 528 327 nebo e-mailem, a my obratem odpovíme.design ©2006 Michal Pekař, code ©2006 6kvark.cz